KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13862017
nr 1386 2017
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Blandteknik, Signerad. Mixed media kitografi/tyg, akvarellerad. Signerad, numrerad 33/50. Bladets mått: 100x69cm, daterad oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:57:46
27/2 18:36:28
1.100 kr
27/2 21:12:34
22 mar
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg